| anonim_4396 a întrebat:

Vin cu o intrebare.

A fost pe minimax odata un film dfizuat pe 1 iunie 2012 la ora 14.00 Si nu măi știu cum se numește am cautat Si programul TV după acea dată dar tot nu am găsit.
Filmul este asa.

Este o fata si un baiat.
Pe la jumătatea filmului băiatul se joaca cu cățelul si fata s-a supărat pe cățel ca nu știu ce i-a făcut si cățelul s-a supărat si a plecat si băiatul s-a supărat pe fata ca a plecat cățelul din cauza ei. După s-au dus sa îl caute in parc si l-au găsit dar niște fete le-au spus unde era câinele dar ei nu le credeau ca erau rele si s-au dus sa caute câinele seara cand a fugit. Si mama fetei Si tatăl băiatului erau la tatăl băiatului acasă si făceau grătar si știau ca copii s-au dus sa caute câinele. Filmul începe cand fata vine la băiat pe sckaybord la el acasă ca ea si mama ei s-au mutat recent in cartier si fata nu avea tata si nici băiatul mama si pe la jumatate din film băiatul si fata s-au dus la cursuri de dans ale fetei unde erau si fetele rele si băiatul statea pe o banga acolo in sala.

L-am văzut pe 1 iunie 2012 la 14.00

Ce nume are filmul ca nu îl măi stiu

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Esti sigur ca s-a transmis pe Minimax? Tu chiar ai văzut programul TV, din acea dată? Eu il am in față și chiar dacă programul de pe Minimax incepea de la orele 15 cu "Căpșunica", iar un film nu se putea termina intr-o oră, dacă zici că incepea la 14. winking
Deci, nu prea cred că ai dat date exacte. Mai gândește-te... Poate că l-ai vizionat in alt an, o altă dată, alt canal TV...

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Frate nu am știut numele filmului nici in 2012 nici acum
Doar am spus ca poate îl găsiți si îmi spuneți numele filmului

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Pe minimax era ca am vazut

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Știu ca era 1 iunie 2012 și ora 14 atunci

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Program TV, 1 iunie 2012
http://imgur.com/a/YwTT7n9

Program TV, 1 iunie 2013, Minimax
http://imgur.com/a/uHdMnhL

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Ms mersi dar filmul nu apare pe 1 iunie 2012 de cauza ca nu apar toate
Si pe disney Channel mă uitam pe cinemagia zicea ca apare ceva la Disney Si Disney dădea altceva
Nu stiu De ce nu apare

14 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

"L-am văzut pe 1 iunie 2012 la 14.00"
ce e asta?!? daca stii ATAT DE EXPLICIT DATA SI ORA ACUM 8 ANI, ATUNCI CUM DE NU ITI ADUCI AMINTE NUMELE FILMULUI si CE ***RAHAT*** VREI DE LA NOI?!?
sa avem memorie fotografica SAU CE?!?
esti total DUS!

| anonim_4396 explică (pentru JicaContra):

Nu am știut numele nici in 2012 nici acum dar vreau sa îl găsesc Si nu știu cum era un film animat am zis ca poate îmi spuneți numele filmului

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Să înțeleg că era animație? Personaje din desene animate, nu oameni?

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Dă animate

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

L-au măi dat la TV pe minimax Si in 2013 dar atunci cred ca a fost ultimă dată cand l-au dat Si atunci nu stiu data

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Era film animat cu personaje animate nu oameni reali

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Dă erau animate

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Haide, că ți l-am găsit!;)
Am insistat in căutări, fiindca am văzut ca tot mereu intrebi despre acest anime si iti doresti sa ii afli titlul

Aventurile lui Charlotte si Henry/ The Adventures of Charlotte and Henry (82 minutes)
http://www.4arte.ro/......-si-henry/

Inca ceva: ai dat data GREȘITĂ! Ti-am zis si eu că ceva nu se leagă... Doar ti-am aratat programul TV din 1 iunie 2012.
A fost pe Minimax,:
duminică, 27 mai 2012, de la ora 17.00 (premiera)
sâmbătă, 9 noiembrie 2013, ora 08.00
...si probabil și in alte zile din acei ani. Dar sunt nesemnificative.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Ms mersi