| guardianangel a întrebat:

Vreau sa imi ziceti cateva filme gen Twilight, nu neaparat cu vampiri, puri si simplu sa fie foarte interesante, filme care v-au cucerit pe voi si care au o poveste de dragoste.

5 răspunsuri:
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Letters To Juliet-o comedie romantica...de neratat...sau The Secret Life of Bees-drama care m-a impresionat profund

| ArcAnna a răspuns:

Http://SPAM/......inker.html
http://SPAM/filmenoi/2988-red-riding-hood.html
Knowing
A walk to remember
Ghost Rider
Butterfly effect
Percy Jackson & the Olympians The Lightning Thief
Twilight
When In Rome :x
Underworld Collection
Push
Queen of the Damned
The Runaways
The Guitar
The Lovely Bones

| 123erty1 a răspuns:

Hachicko o dog story super tare

| lamb a răspuns:

Pai daca ti-a placut twilight:X este superlaughing Pai:
-Remember me thinking este superb
-Inception(desi nu e romantic) dar e prea tare ca sa nu il treclaughing
-Apa pentru elefanti:X
-The notebook
-Blood ties( e cu vampiri, dar e serial, desi nu e terminat, are si dragoste si actiune)
-Pride and prujudice