| Banana6786689 a întrebat:

Vreau să știu cum o cheamă în realitate pe Maria Panduru din serialul lecții de viață sezonul 2 episodul 14. Vă rog frumos spuneti-mi

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să fiu sinceră? Cred că nu o să afli niciodată. Sunt niște actori amatori, selectati din alte emisiuni TV, din reality-show-uri.
Din câte știu, distributia nu apare nici la inceputul, nici la finalul episoadelor. Singura șansă să poți afla este să cauti pe Facebook, pagina cu titlul serialului si vezi ce poti afla din comentariile oamenilor. Poți pune intrebarea și acolo...