| NeGaTiwE a întrebat:

vreau sa va intreb daca mai tineti minte emisiunea de pe MTV cu o tipa care facea geva gen vlog stiu ca se filma dar habar nu am despre ce vorbea nu mai tin minte a fost acu mult timp daca mai stie cineva cum o chema sunt curios sa revad acele vloguri big grin Multumesc + funda

6 răspunsuri:
| gabrielpreda6 a răspuns:

Tequila =]

| NeGaTiwE explică (pentru gabrielpreda6):

Da ai fost pe aproape laughing Oricum am gasit o chema Alice pe tipa aia

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru NeGaTiwE):

Ai gasit si vloguri de a ei? Eu nu gasesc nimic.Stiu ca si eu ma uitam frecvent la ea :3

| gabrielpreda6 a răspuns (pentru NeGaTiwE):

Aaa zi si tu frate de la ce emisiune laughing Una bruneta cu parul drept no?

| NeGaTiwE explică (pentru Sოﺁℓε):

Https://www.youtube.com/watch?v=HGvSnIFMffk da am gasit :) Dar nu este channelul ei oficial sau ceva de genu :)

| NeGaTiwE explică (pentru gabrielpreda6):

No :)) Nu stiu de care zici dar am pus un link aici https://www.youtube.com/watch?v=HGvSnIFMffk facea vloguri de genu asta :) Poate o stii.