| Antonache_Andrey-Marcel_1999 a întrebat:

vreau si eu cateva animeuri in genul Sward Art Online,Higschool Dxd,Tu love ru sez,Rosalio+Vampaire,Infinite Stratos,Absolute Duo
Omori Himari,Date A Live, Shinmai Maou no Testament

Răspuns Câştigător
| damnedwolf a răspuns:

Kanokon
ichiban ushiro no daimaou
zero no tsukaima
campione
sekirei
ladies vs butlers
machine doll
astea sunt recomadari pentru, Rosalio+Vampaire, Infinite Stratos, Absolute Duo Omori Himari, Date A Live, Shinmai Maou no Testament.

overlord
no game no life
log horizon
acel world
btoom
hack sign
ixion saga dt
astea sunt recomandari pentru sword art online unele sutnt destpre jocuri si supravietuire

| Antonache_Andrey-Marcel_1999 explică (pentru damnedwolf):

Multumesc frate am la ce sa ma uit o luna doua

| damnedwolf a răspuns (pentru Antonache_Andrey-Marcel_1999):

Cu placere
sper sa iti placa
si vizionare placuta