| Olivers a întrebat:

vreau si eu filme de groaza gen masacru fugariti prin paduri nu cu fantome sau cu sperieturi gen teroare adolescenti terorizati!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Howl
Jeepers Creepers 1, 2
The Ruins
Venom
Wolf Creek 1, 2
See no evil 1, 2
House of Wax
Abandoned Mine
Rest Stop 1, 2
The Pyramid
Charlie's Farm
Cabin Fever 1, 2, 3 si cel din 2016
Leprechaun: Origins
Hostel 1, 2, 3
The Cabin in the Woods
Vacancy 1, 2
The Breed
Exists
Turistas
Friday the 13th (2009)
Yeti: Curse of the Snow Devil

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Wrong Turn (seria/2007/2009/2011/2012/2014),Inbred (2011),Texas Chainsaw 3D (2013),Carver (2008),No One Lives (2012),Death Do Us Part (2014),Fear Island (2009),Friday The 13th (2009),Wolf Creek 1 și 2 (2005/2013),Turistas (2006),Animal (2014),Exists (2014),The Green Inferno (2013),The Cabin In The Woods (2012),The Horde (2016),Mine Games (2012),Desecrated (2015),Muck (2015),The Town That Dreaded Sundown (2014),Fender Bender (2016),I Know What You Did Last Summer (seria), The Intruders (2015),Ratter (2015),Savaged (Avenged 2013), Eaters (2015),Tell Me How I Die (2016),Don’t Hang Up (2017)

| tril a răspuns:

Joci si tu "balena"?!

| Claraaaaa16 a răspuns:

Iti recomand wrong turn. Sunt 6 filme diferite, in care niste canibali foarte urati, vaneaza oameni, tot asa, prin paduri, sunt diferite filmele, personajele si locurile. In primul film e intr-o padure, in al 4-lea film e intr- un spital de nebuni abandonat. E.t.c, sunt super si abia astept sa iasa si 7'le. Ti le recomand.

| Olivers explică (pentru Claraaaaa16):

Multumesc mult dar le stiu si eu astept sa apara 7 sti cumva pe ce data apare?

| Claraaaaa16 a răspuns (pentru Olivers):

Nu stiu. Trebuia sa apara

| Andreyalacucsgo a răspuns:

Friday the 13th,Rigns, Avertizarea, Life, Annabelle 2, The Dark Tower, Exorcistul, Split, 31, Traind printre demoni,The bye bye man,Puzzle mortal,Tarata in iad, Ceilalti, Blestemul, The mummy 2017, Orfana, Stralucirea, Oglinzi malefice, Dupa 28 de zile,Misterul gemenilor,Femeia in negru,Alien,Ziua Z:Apocalipsa,Inregistrare, Ritualul, Cabana din padure, Saw:Legacy, Drum interziz.Toate acestea sunt filme de groaza vechi si noi!

| Olivers explică (pentru Andreyalacucsgo):

Niciun ajutor ai numai filme cu fantome asa ca nu primesti funda!

| Andreyalacucsgo a răspuns (pentru Olivers):

Ce fantome ma? Nici nu te-ai uitat la ele

| Adelina46 a răspuns:

House of wax
I know what you did last summer
All cheerleaders die
Final destination series(chiar au fost super filmele astea-recomand)
Evil dead
Wrong turn(super si astea)
Charlie Charlie