| Sn4k3 a întrebat:

Vreau si eu un film gen Red Sends (horror). Si daca stiti si unul gen A haunted house 1&2 ( in afara de scary movie ). A si unul gen The texas chainsaw. Cine imi da cel mai rapid si mai bun raspuns are funda! Nu imi dati o lista cu 50 de filme horror, doar ce am spus mai sus.

Răspuns Câştigător
| Ha0s a răspuns:

Sinister, e bestial big grin

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Dog Soldiers (2002),War Of The Dead (2011),Frankenstein's Army (2013),Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014),iar gen Texas Chainsaw, mai poți încerca :Carver (2008)//parodie Breaking Wind (2012, parodiază:The Twilight Saga)