| Sergiu_9301 a întrebat:

Va rog frumos sa`mi spuneti, am vazut mai demult un film cu un baiat de vreo 11 12 13 ani care avea un caine ...cainele avea parul blond si traiau la o casa langa padure si nu stiu cum baiatu lsa pierdut impreuna cu cainele in padure... si nu mai stiu daca cianele moare sau nu si familia copilului tot i icauta prin padurea aia mare, va rog spuneti-mi cum se numeste.

Si nu stiu cred ca il cheama ben pe ciane nu stiu sigur dar spuneti-mi toate titlurile de la filme care seamana cu acesta din descriere va rogg dau funda
sau pe baiat il chema ben nu ma istiu sigur... dar nu cred ca moare cainele. va rog ajtatimaa

2 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Sa fie filmul "Singur pe lume" (Sans Family)? Pe baiat il chema Remi si pe caine Capi? Daca nu-i acesta filmul, iti recomand sa-l urmaresti si pe acesta,

| Sergiu_9301 explică:

Nu nu e singur pe lume...