| Utilizator1920 a întrebat:

Salut, va rog mult sa ma ajutati, acum ceva timp..ani cred, am vazut un film(cel putin asta cred, daca nu era film cred ca era serial, dar cel mai probabil film) cu un virus care infecta tot orasul si transforma oamenii intr-un fel de zombi/vampiri albi sau ceva de genul asta care omorau oamenii (ceva de genul zombie clasic), stiu ca era armata la iesirea din oras (un pod) si ii verificau pe oamenii care erau infectati cu un scanner la ochi sa vada in ochii lor daca sunt infectati sau nu, pentru ca va urma sa se transforme in acei monstrii, dupa armata distruge podul ca acei monstrii sa nu poata iesi din oras sa raspandeasca virusul si moartea. Precizez ca acei monstrii se tineau bine laughing erau destul de rapizi nu ca niste zombi care abia se misca.
Va rog mult daca stiti cum se numeste sau stiti ceva asemanator care poate sa fie va rog sa imi spuneti.

2 răspunsuri:
| BBJHHRUGs a răspuns:

I am a legend (2007)

| Anybody1 a răspuns:

Poate îl găseşti, sunt multe filme cu zombie aici: https://www.google.ro/......ps?/search