| anonim_4396 a întrebat:

Vin cu o intrebare mai stupida, dar, orice raspuns ma poate ajuta. Cand eram mai mic aveam un calculator mai vechi si cineva mi-a bagat un joc si un film. Am nevoie sa stiu numele filmului. Stiu doar cateva detalii despre film dar eram prea mic ca sa imi mai aduc aminte ceva. Singurele detalii pe care le stiu sunt ca filmul este facut de Warner Bros. Studio datorita introducerii, ca este un film de actiune, si ca este facut intre anii 1980-2005 maxim. Deci, daca cineva are o mica idee, sa-mi spuna. Orice raspuns imi va fi de ajutor. Voi verifica raspunsurile, si daca cineva poate stie filmul, dau funda, dar daca nimeni nu il stie, voi da la cineva random sau cel care ma ajuta cel mai mult. Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Informatia ta este foarte vaga. Warner Bros a facut peste 2000 de filme intre 1980 si 2005.
Discuta cu parintii tai, cu fratii, cei care isi aduc aminte ce aveai tu pe acel computer.