| Robi673547 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti niste filme care seamana cu descrierea mea. Am vazut un film acum ceva timp (acum vreo 3 ani). Era cu niste luptatori romani parca si imi amintesc unele secvente/imagini/faze. Tin minte ca era cu niste zei care au fost suparati si au coborat din cer si s-au luptat cu muritorii era eram foarte rapizi si multi zei au murit le-au fost taiate capetele in timpul lupte dar nu erau multi zei, cred ca erau 6 nu stiu. O alta faza : era un tunel foarte lung si acolo erau luptatori si cand s-au deschis portile au iesit si s-au batut cu altii... Si tin minte ca erau si niste arme magice(parca era si un arc) si apoi au intrat undeva (cativa luptatori) si cel cu arma magica a batut acea creatura.

Funda!

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Ce ai spus tu este Immortals insa nu amm inteles ce vrei sa afli. Numele filmului?
Immortals

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nu e chiar cum îl descrii tu, dar dacă nu l-ai văzut e de încercat:Hammer Of The Gods (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Immortals din 2011.
https://www.youtube.com/watch?v=kiouNjFxCcc