| SexyBlue a întrebat:

Salut, vreau sa incep sa ma uit la Naruto dar nu stiu daca sa incep cu Naruto simplu sau Naruto Shippuden, ce spuneti? Nu stiu absolut deloc povestea si de asta va intreb care e primul aparut? Dau funda

3 răspunsuri:
| Lovepets a răspuns:

Dupa parerea mea, daca nu te uiti la 'Naruto simplu'cum zici tu, nu are rost sa te uiti la Shippuden, deoarece in primul se intampla foarte multe lucruri interesante si chiar emotionante. Spre ca te-am ajutat. :-)

| bcalex96 a răspuns:

Salut,daca vrei sa te uiti la Naruto incepi cu "Naruto simplu" daca vrei sa intelegi povestea, apoi Shippuden. Bafta la vizionat.

| Leptosome a răspuns:

Este cam ilogic sa incepi cu Naruto Shippuden din moment ce este o continuare la Naruto. Sunt destul de multe lucruri pe care nu le vei intelege daca nu vezi prima parte.