| FlorinHilfiger a întrebat:

Vreau sa ma apuc de niste seriale, as prefera sa fie horror, ce seriale imi recomandati si pe ce site le pot viziona?

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Seriale horror:AHS, Scream (2015-),Scream Queens,The Walking Dead, Fear The Walking Dead, Under The Dome, The Strain, Penny Dreadful, Dominion, Constantine, Between, From Dusk Till Dawn: The Series (2014),Harper's Island (mini-serie),Bedlam,The Enfield Haunting (mini-serie),Damien, The Magicians, Stranger Things, TSC, Ravenswood, The Mist (2017),Wolf Creek