| Sarmala a întrebat:

Vreau sa ma uit la the walking dead. Ma uit câteva minute și după tableta se blochează și trebuia sa ii dau restart. Vreau sa sa zic ca m-am uitat si la casa de papel, tot de le același serial, dar fără probleme

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Inchide tot ce ruleaza si nu e aplicatia de stream. Probabil ai o tableta mmai veche si streamul papa prea mult RAM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce format are fișierul pe care dorești sa îl rulezi. Este descarcat pe dispozitiv sau online? Dacă off-line, verifica și ce format are fișierul.