| Roliis a întrebat:

Vreau sa-mi dati niste idei de seriale happy
Am cam ramas in pana de idei. pentru ca ma uit la :

The Vampire Diaries, The Originals, Teen Wolf, The Walking Dead, Supernatural, Greys Anatomy, Once Upon A Time, Arrow, Glee, Once Upon A Time In Wonderland, Prison Break, Gossip Girl, Breaking Bad. Am urmarit chiar si serialele gen Pariu Cu Viata si O Noua Viata.

Dar vreau neaparat alte seriale mai interesante. pot fi de/cu adolescenti, pot fi sci/fantasy. nu conteaza dar sa merite vazut :*. Multumesc!

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

PLL,Gossip Girl, The O.C, Hemlock Grove (asemănător cu Teen Wolf), Lost Girl, True Blood, Dracula (2013),Lost,Game Of Thrones, In The Flesh (miniserie BBC 2013 - 3 ep./zombie, are și sez.2 confirmat), Orphan Black,Banshee,The Blacklist, Intelligence

| Seepty a răspuns:

Iti recomand sa mai vizionezi:
Lost
John Doe
Dexter
American Horror Story

FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter
City hunter
CSI:crimes and investigation

| marinaa9 a răspuns:

Hei,uite serialele pe care eu le urmaresc si sunt interesante : American horror story,Lie to me,Skins uk, Weeds, Wons of anarchy, South parca, Wwo and half a man, Disperate housewives

| CameliaMaria a răspuns:

Cred ca ti-ar place:
Grimm, How I Met Your Mother, Reign, Dracula, The Big Bang Theory, Hannibal, Elementary, Pretty Little Liars.

| DianaPetre a răspuns:

Pretty Little Liars
The Carrie Diaries
Merlin
Game Of Thrones
The Walking Dead
Hemlock Grove
True Blood
Sherlock
NCIS

Skins (UK)
Hellcats
Switched at Birth
One Treee Hill
The Lying Game
Baby Dady

| MytzaMy a răspuns:

Iti recomand DEXTER.
Nu o sa regreti, the best TV SHOW EVER.

| Raluka_Uka_1995 a răspuns:

Poi..Arcasul,Cu sange rece, Ofiteri incepatori, Neveste disperate, Sotii de Militari :3

| stefan2015 a răspuns:

Incearca client list si dracula