| Apocalipsa22 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi dati nume de cat mai multe filme horror. Nu trebuie sa fie in top ca vreau sa ma uit la toate, un maraton in fiecare zi cate unul. Si inca ceva, tin minte ca m-am uitat la unul si era vorba de doi specialisti in paranormal si o fata care putea vedea fantomele cu aparate de reperat spirite si fantome care s-au dus la o casa in padure la munte parca si fantoma la ora 3 venea si in primerele zile zdruncina casa iar apoi a inceput sa-i atace ca sa-i faca sa plece ca sa-i apere. In casa exista o camera neterminata in care fantoma nu putea sa intre si ei se ascundeau acolo iar cand au dat sa plece au descoperit o intrare la subsol iar in beci era o fata moarta de mult pe un scaun, apoi au chemat politistii iar acea ciudatenie i-a omorat pe toti si vreau sa-mi spuneti cum se NUMESTE ca am uitat.PLZ

Răspuns Câştigător
| Apocalipsa22 explică:

Wrong Turn (seria)
Friday the 13th
Venom
House of Wax
Cabin in the Woods
Cabin fever 1, 2, 3 si cel din 2016
Leprechaun:Origins
Exists
The Chainsaw Massacre
Hostel 1, 2, 3
The Breed
Turistas
The Ruins
Vacancy 1, 2
Abandoned Mine
Charlie's Farm
Rest Stop 1, 2
Exeter
The Wicked
Demonic
Haunting of Whaley House
Jeepers Creepers 1, 2
Haunt
Haunting in Connecticut 1, 2
The Conjuring - apare si 2
Annabelle
Drag me to hell
Thir 13en Ghosts
The Exorcism of Emily Rose
The Exorcism of Molly Hartley
Last Shift
Howl
Sinister 1, 2
Haunting of Whaley House
Paranormal Activity (seria). Vizionare placuta!

| Sn4k3 a răspuns (pentru Apocalipsa22):

The Blair Witch Project 1, 2

| Apocalipsa22 explică (pentru Apocalipsa22):

Dar nu sti cum se numea filmul care l-am descris?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Apocalipsa22):

Nu, nu-mi amintesc sa fi vazut un film de genul, scuze.
Iti mai recomand si 30 days of night 1, 2.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bedevilled (2010), Diabolique (1996), The Birds (1963), Santa sangre (1989), They Live (1988), From Dusk Till Dawn (2014), Dead End (2003), Funny Games (1997), Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992), Circle (2015)...

| Claudya28 a răspuns:

Saw
mirors
annabel

| Alinutza35 a răspuns:

Anabell