| BeautifulAngel a întrebat:

Vreau sa-mi fac cont la cinemagia, stie careva daca trebuie sa platesc o suma de bani pe luna, sau e gratuit?

3 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Salutari! nu cred ca trebuie sa platesti ca sa iti faci cont.adica,acolo iti spui parerea despre vedete sau filme.nu ar trebui sa platesti nimic.
cel mai bine ar fi sa te uiti pe acolo sa vezi daca scrie ceva de lucrul acesta.

| adrianc2007 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Nu trebuie sa platesti nimic, este free(gratuit). Poti sa iti faci cont sau sa te autentifici cu un cont de Facebook in cazul in care ai unul.

| NoNameJunior a răspuns (pentru adrianc2007):

Ok
Bafta!