| 44TheSinner44 a întrebat:

Vreau sa-mi recomandati niste anime cu multa actiune. Nu numaidecat, dar as vrea sa fie cu săbii. big grin

Răspuns Câştigător
| Cthulhu16 a răspuns:

Buna. Uite cateva anime-uri care mie mi-au placut mult (unele nu sunt cu sabii si poate le-ai vazut deja):
Sword art online
Bleach
Soul eater
Tokyo ghoul
Darker than black
D.Gray-man
Black lagoon
Inuyasha
Blood +
Akame ga kill
Afro samurai

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Excel Saga, Samurai Champloo, Linebarrels of Iron, Eureka Seven.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samurai Champloo. (capodopera)

| BlackandWhite201 a răspuns:

Te poti uita la Regele Samanwinking, dar si la :
Fate Stay Night(si celelalte din gama Fate), Noragami(asta sigur o sa-ti placa) si daca vrei poate si Danmachi(mie mi-a placut mult).