| Costin1996 a întrebat:

Vreau sa-mi spune-ti si mie niste filme cu dinozauri. Ceva genul Jurassic Park.
Am vazut Jurassic Park 1 si 2. Ce alte filme mai sunt cu dinozauri?

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

The Land Before Time (1988), Dinosaur (2000), Jurassic Park (seria), My Science Project (1985), Caveman (1981), Carnosaur (ambele), King Kong (2005), Baby: Secret of the Lost Legend (1985), Journey to the Center of the Earth (1959), Pee-wee's Big Adventure (1985)
Vizionare placuta!

| Zangetsu a răspuns:

Godzilla big grin

| dolcEE a răspuns:

Este Jurassic Park 3; foarte tare!