| Leonida_Robert_2000 a întrebat:

Salut,vreau sa va rog sa-mi spuneti si mie daca cumva știți acel film in care este vorba de 2 adolescenți care lucrează usieri la hotel iar aceștia cu ajutorul mașinilor care aveau buton la garaj se duceau si furau din casa.Intr-o seara unul mergând la unul cu un maseratti luxos descoperă o tânără răpită, filmul continuă dupa cu o acțiune foarte frumoasă, nu mai stiu nimic legat de acest film care să mă ajute să-l găsesc! Va mulțumesc

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bad Samaritan (2018) https://www.imdb.com/title/tt3203528/

E super, așa-i?;)

| Leonida_Robert_2000 explică (pentru floresdemayo):

Iti multumesc mult, de când il caut cu fel si fel de detalii! încă o dată îți mulțumesc frumos?❤