| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau si eu filme saint fiction cu adolescenti si puteri.Nu vreau drama.Am vazut : Push, Hansel and Gretel, Chronicle, Covenant, Narnia, Percy Jackson, I am number four, Harry Poter, Stapanul Inelelor, Hobbit, The Host, Jumper si nu vreau seriale. THX

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti merge la directorul scolii sau cu tatal tau si du-te cu gaborii la profesoara.
Nu glumesc vorbeste cu directoarea scolii

| Pokker a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma copil Facut din l**a du-te si impuscate!

| Pokker a răspuns (pentru anonim_4396):

Jet ma date dracu de bou!

| anonim_4396 explică (pentru Pokker):

Ce dracul eu am raspuns la alta intrebare in *** b da prost is