| Anonim0204 a întrebat:

Vreau si eu niste filme de craciun pentru familie! Imi puteti recomanda ceva?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Https://www.cinemagia.ro/......ciun-6131/

A Christmas Prince (2017) Romance, Craciun A Christmas Prince (2017) Romance, Craciun A Christmas Prince 2017 min 6.0
IMDB: 6.0/10 713 votes
Filmul spune povestea unui reporter aspirant care se ascunde sub acoperire ca dădacă pentru a obține o bucată interioară pe un prinț playboy, doar ca să se încurce în unele intrigi regale și să ajungă să găsească dragoste. TRAILER SUBTITRAT IN ROMANA

A Bad Moms Christmas (2017) Adventure, Comedy, Craciun A Bad Moms Christmas (2017) Adventure, Comedy, Craciun A Bad Moms Christmas 30 November 2017R2017 104 min 5.7
IMDB: 5.7/10 2,195 votes
Comedia „Mame bune şi nebune 2" continuă şirul provocărilor pentru cele mai simpatice prietene cu o nouă revoltă împotriva rigorilor societății, de această dată îndreptată împotriva marii sărbători a Crăciunului. De parcă a organiza masa festivă nu ar fi suficient de complicat, cele trei eroine le mai au pe cap şi pe mamele lor, una mai specială şi mai pretenţioasă ca cealaltă. PENTRU MOMENT DOAR TRAILER

Daddy’s Home Two (2017) Comedy, Craciun Daddy’s Home Two (2017) Comedy, Craciun

4 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

"Singur acasă" 1, 2, 3, 4
"Goana după cadou"
"Ho Ho Ho"
"Ho Ho Ho 2-O loterie de familie"
"Expresul Polar"
"Cum a furat Grinch Crăciunul"
"Miracol de Crăciun"
"Santa baby"
"The dog who saved Christmas"

| liliana77any a răspuns:

Hachi: A Dog's Tale

| BuGsstormbunny a răspuns:

Dupa parerea mea- o comedie de familie ar fi seriile Home Alone sau Singur Acasa.

| lllyyy a răspuns:

12 Men Of Christmas
Home by Christmas
A Boyfriend for Christmas

A Christmas Carol

A Dennis The Menace Christmas

A Divas Christmas Carol
null

A Holiday For Love

A Nanny For Christmas

A Christmas Romance

A Christmas Wedding Tail

All I Want for Christmas

Beethovens Christmas Adventure

Call Me Claus

Chasing Christmas

Christmas Caper

Christmas Cupid

Christmas Do Over

Christmas in Boston

Christmas In Love

Christmas Mail

Deck The Halls

Ho-Ho-Ho

Holiday In Handcuffs

I Saw Mommy Kissing Santa Claus

Ice Age – A Mammoth Christmas
null

Jack Frost
null

Mrs Miracle
null

Natale A Beverly Hills
null

Natale A Rio
null

Noel
null

On Strike For Christmas
null

One Magic Christmas
null

Prancer
null

Richie Rich