| SlenderMan299 a întrebat:

Vreau si eu niste filme de groaza... Cel mai horror film vazut vreodata de voi. Puteti sa faceti si niste topuri daca doriti. Dau funda! happy

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The exorcist
The others
Hide and seek
Room 1408
Dead silence
Insidious (1, 2)
The visit
The babadook
Nu e o ordine anume, sunt aleatoriu puse dar astea au reusit sa ma sperie pana acum cel mai mult.

| faramatania a răspuns:

The Autopsy Of Jane Doe (2016),Fender Bender (2016), Funny Games (2007),The Green Inferno (2013),Green Room (2015),Martyrs (2008),Wolf Creek 1, 2 (2005/2013),Open Grave (2013),The Conjuring 1, 2 (2013/2016),Sinister 1,2 (2012/2015),The Babadook (2014),The Mist (2007),Oculus (2013),Drag Me To Hell (2009),Case 39 (2009),It Follows (2014),The Woman In Black 1, 2 (2012/2014),The Unborn (2009),You're Next (2011),The Strangers (2008),Lights Out (2016),Don't Breathe (2016),The Neon Demon (2016),Goodnight Mommy (Ich seh, Ich seh 2014), The Childhood Of A Leader (2015),The Eyes Of My Mother (2016),Incarnate (2016)

| Sn4k3 a răspuns:

The Conjuring 1, 2
Lights Out
Last Shift
The Exorcism of Emily Rose/Molly Hartley
Haunt
Paranormal Activity 1-6
Drag me to hell
Demonic
Evil Dead
Ouija : Origin of Evil
Blair Witch 1, 2 si cel din 2016
Haunting in Connecticut 1, 2. Cam astea sunt cele mai de groaza (cel putin dupa mine). Vizionare placuta!

| iPaladinus a răspuns:

Salut! Uite aici topul facut de mine:

Insidious 2: are suspans dintr-un capat in celalalt al actiunii iar efectele speciale completeaza povestea si trairile personajelor.

Warm Bodies: Am vazut filmul asta când a apărut si mi-a plăcut ideea.Desi e o comedie neagră, reuseste sa iti capteze atentia încă din primele minute.Chiar daca este previzibil de la bun început, e o idee cam neobișnuită ieșită din tiparul filmelor cu zombie. Ti-l recomand.

The Woman in Black: Acesta este un film care te va tine in suspans. Vei tresari de nenumarate ori la acest film.

Sinister: este genul de film care stii ca te va speria. Poti sa prevezi scenele de graza dar nu poti sa previi sperietura. Iar chiar daca esti speriat, suspansul te face sa vrei sa vezi filmul pana la capat.

House at the end of the street: Cam slabut, regie cam slaba, e alegerea ta.
Imi pare rau daca e cam scurt, dar asta e cam tot ce am vizionat.
Vizionare placuta

Răspuns utilizator avertizat
| andreea192010 a răspuns:

1. Exorcistul
2. Teroare in larg
3. Amityville
4. Exorcizarea lui Emily Rose
5. Inseparabilii
6. Misterele Casei Bantuite
Sper ca te-am putut ajuta