| Giocodimano1 a întrebat:

Salut
Vreau si eu niste filme gen The cube(adica ceva cu jocuri psihologice gen cineva sa fie rapit sa sa incerce sa evadeze)
P.S. Am vazut seria Saw si mini-seria the cube...

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Circle (2015),The Hidden Face (2011), The Gauntlet (Game Of Assassins 2013), The Killing Room (2009),Exam (2009),The Stanford Prison Experiment (2015),Identity (2003),The Human Race (2013),Unknown (2006),Raze (2013),Would You Rather (2012),Dirty Teacher (2013), Bad Kids Go To Hell (2012),The Maze Runner (2014),Andròn: The Black Labyrinth (2015),The Subjects (2015),MindGamers (2015),poți încerca și Persons Unknown/serial

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Hard Candy - nu e chiar ce vrei tu laughing dar, meritawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Game din 1997.
Este exact ceea ce cauti.

| IFeelS0Alone a răspuns:

Incearca A Monster Calls. Este un film extraordinar despre un copil care trece printr-o tragedie. Nu o sa ti dau spoilere daca nu l ai vazut. Iar daca l ai vazut incearca si The Shape of Water.

| Vreausapot a răspuns:

The maze, saw 1-8, wrong turn, hunger games

| Yurra a răspuns:

Incearca The Room...ii destul de fain

| larisamitoi9 a răspuns:

Thr 100; fallen shadowhunters;