| ds01 a întrebat:

Vreau si eu niste seriale si filme care sa aiba ca tema droguri,bani, afaceri. De exemplu serial: Narcos, film: Wolf Of The Wall Street.

Vreau cat mai multe. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:McMafia,Sons Of Anarchy,Mayans M.C., The Sopranos, Animal Kingdom, Ozark, Peaky Blinders / Filme:Hot Summer Nights (2017),White Girl (2016),Savages (2012),Kid Cannabis (2014),Twelve (2010),Alpha Dog (2006)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Breaking bag
El chapo

| Sn4k3 a răspuns:

War Dogs
The Big Short
The Social Network
American Gangster
Limitless
Legend

| nda a răspuns:

Breaking Bad se potriveste perfect cerintelor tale. E serial.