| StefanPlictisitor a întrebat:

Salut, vreau si eu o lista cu animeuri in care personajele au puteri, cu magie, cu din astea...
Sa imi da-ti multe deoarece pe majoritatea cred ca le-am vazut.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LaviChu a răspuns:

Seria Dragon Ball, Fairy Tail, Bleach, One Peace, Naruto, Norgami, Boku no hero academia, Blood lad, Inuyasha, Kampfer, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, One punch man, Senyuu, Tokyo Ghoul, Yu Yu Hakusho, Ao no exorcisist, Nanatzu no tanzai

Poti cauta si pe myanimelist.net aici dupa gen:
https://myanimelist.net/anime.php

3 răspunsuri:
| BloodyLips a răspuns:

Noragami

| agtgr a răspuns:

Dragon ball z dragon ball super dragon ball kai dragon ball gt si dragon ball sau naruto, naruto sippuden si boruto. mai sunt si filme de anime dela animeurile pe care le am scris.

| StefanPlictisitor explică:

Le-am vazut pe toatesad