| AndreiAndrei89 a întrebat:

Vreau si eu un film de dragoste foarte puternica si cu ceva deosebit cum ar fi "Passengers".(adica in passengers au ramas amandoi blocati pe o nava si desi stiau ca vor muri,erau fericiti ca vor muri impreuna). Adica cevagen dragoste si drama, sa treaca prin niste dificultati si sa se intalneasca intamplator unul cu celalalt.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

In Your Eyes (2014),altele; Divergent (seria), The Host (2013),Upside Down (2012),In Time (2011),The 5th Wave (2016),The Hunger Games (seria), Equals (2015),The Lobster (2015),poți să încerci si The Thinning (2016)

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Message in a bottle
The notebook
A walk to remember
Cold mountain
Meet joe Black
The great gatsby
Ps: i love you
Her
Keith
LA la land

| RazOl17 a răspuns:

Terminator e de dragoste pura laughing

| AndreiAndrei89 explică:

Am uitat sa pecizez, in legatura cu filmul "The notebook" si filmele de genul, vreau ceva mai modern.Nu imi plac deloc filmele vechi, cat mai modern cat mai bine.(in filmul passengers este mai mult decat modern...chiar viitor happy )

| Georgescu_Alexia_1990 a răspuns:

Pearl Harbor, The Notebook, The fault in our stars