| AbcesProblem a întrebat:

Salut, vreau un film romanesc cu adolescenti... mai rebeli asa, in care se vorbeste si vulgar thinking
Gen Weekend cu mama sau WebSiteStory, ceva in gen happy
Mersi anticipat.

6 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Toate filmele Liceenii

| bubu1 a răspuns:

"Minte-ma frumos", film romanesc gen Weekend cu mama ..cred ca o sa iti placa.Aici protagonista e Diana Dumitrescu, nu e chiar o adolescenta insa povestea e captivanta...

| briosicatha a răspuns:

Sexy Harem Ada Kaleh. Nu este tocmai ceea ce ai cerut tu dar este romanesc si este foarte frumos. Sunt implicati si adolescenti si adulti dar nu se vorbeste vulgar.

| daariana a răspuns:

Ai vazut : "Minte-ma frumos "? E super fain, il recomand orcui! Fundaa? happy

| AbcesProblem explică (pentru daariana):

Pai, nu e cu adolescenti, nu e gen WebSiteStory sau Weekend cu mama, nu se vorbeste vulgar, de ce imi ceri funda?!

| Ionascu_Paul_1974 a răspuns:

Hai odata ce mai stai