| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut, vreau un film sau mai multe care sa fie ceva de genul: Sa descoperim sau sa vina extraterestii pe pamant sa ne invete lucruri noi si alta tehnologie...
Nu sa ne invadeze niste monstri de 10 metri cu dintii cat un om, si plin de bale... ceva mai interesant...si sa aiba o calitate ok filmul.
Daca nu stiti, spuneti-mi niste filme SF, de genul cu teleportari, citirea mintii, telechinezie, calatorii in timp sau cautarea/gasirea unei noi planete. Cele mai interesante filme primesc FUNDA!

P.S. Nu vreau o lista cu 150 de filme putine si bune.

5 răspunsuri:
| Packer19 a răspuns:

Nu stiu cat de interesante o sa-ti para dar incearca Life si Splice.

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Packer19):

Un link ceva?

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Packer19):

Par interesante ambele doar ca SPLICE pare horror si nu-s prea mare fan big grin

| Packer19 a răspuns (pentru vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

Mi-a mai venit o idee, dar mai tarziu si n-am mai intrat...are ceva despre planeta sa zic...martianul(the martian) daca il stii sau daca l-ai vazut.