| DarckSoul a întrebat:

Zilele trecute mi-am amintit de un vechi serial, poate de vreo 10 ani, știu ca ma uitam la el când eram copil dar nu mai știu pe ce program era.
Ori pe Animax, ori pe minimax ori pe cartoon network.
Nu erau desene sau anime, era cu personaje reale, și în rolurile principale erau o femeie și un băiat, femeia avea legătură cu viata din spațiu cumva și se tot luptau cu fel și fel de rase de extratereștri pentru a salva planeta.
Dau funda! Vă mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| damnedwolf a răspuns:

Aventurile lui sarah jane

2 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Pai daca nu mai stii nici canalul e clar cat de mult ti-a placut