| mihaitzatheboss a întrebat:

Salutare!
1. As vrea si eu ceva recomandari de filme/seriale! de preferinta ceva nu foarte vechi!
2. Unde as putea gasi un site unde imi arata tot ce a aprut recent in materie de filme sau seriale!
3. Rog seriozitate(dar nu prea mare)
4. Normal ca cel mai bun raspuns primeste funda(si 1000$ laughing )

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:Banshee,Gotham, Into The Badlands, Sense8, Black Mirror, True Detective, The Killing, Power, Mad Dogs, The Night Manager, Mozart In The Jungle, Westworld, The Night Of, The Divide (2014),Unforgettable, Baskets, The Magicians, Damien, Second Chance, Blood & Oil, The 100, Wicked City, The Shannara Chronicles, Stranger Things, Valea Mută, Eyewitness, Conviction, The OA (mini-serie)
Filme:Captain Fantastic (2016),Nocturnal Animals (2016),Arrival (2016),Swallows And Amazons (2016),The Magnificent Seven (2016),Deception (2008),Éperdument (2016),Hell Or High Water (2016),Like Crazy (La pazza gioia 2016), A Bigger Splash (2015),Nuestros amantes (2016),Sing Street (2016),The Thinning (2016),Equals (2015),Mr. Church (2016),The Land (2016),Goat (2016),The Riot Club (2014),Divines (2016),Sundown (2016),Nerve (2016),Ordinary World (2016),The Good Neighbor (2016),The Revenant (2015),The Hateful Eight (2015),Collide (2016)

2 răspunsuri:
| BeSmart17 a răspuns:

1. Iti recomand serialul pretty little liars( este vorba despre 5 fete dintre care a murit una si pe fete le urmareste un anumit tipncu masca... nu e horror)si filmul i, robot(o sa vezi ca asta ii fain nici asta nu ii horror)+seria Terminator
2.https://www.google.ro/......https?/url este un site cu filme noi
3.Le recomand cu mare placere
4. Funda pls?

| Damonana a răspuns:

The Vampire Diaries, Gossip girl, pretty little liars, teen wolf(pana la sez 3-4), minority report, shadowhunters, lost. Pe astea ti le recomand eu, de preferat in ordinea datahappy
Dar am auzit ca merita vazute si the 100, lucifer, supernatural.
Nu imi mai trece nimic prin minte acum, daca imi amintesc iti mai ziclaughing)
Ps: apuca.te de the vampire diaries este foarte bun si nu te lasa sa te plictisesti, chiar merita, parerea mea.