| Stefan33Pavel a întrebat:

Salutare,am avut abonamet la hbo go si sa ia automat bani si cand a luat bani, am inchis abonamentulsi nu-i normal sa vina banii inapoi? Daca da, in cand timp vin? Multumesc

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu-ti vor returna bani, fiindca ti s-au tras banii pentru luna curenta (deci pana la sfarsitul lunii te vei putea uita la program).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu iti vine niciun ban inapoi. Pur si simplu iti tine o luna deschis.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu mai vine niciun ban inapoi laughing. Trebuia sa-l inchizi cu o zi inainte cel putin.