| jdavy209 a întrebat:

Salutare! Am citit intr-un articol ca daca va apărea piratii din caraibe 6 va aparea capitanul Hook sau Davy Jones(cel mai probabil davy jones)
Voi ce parere aveti despre asta?
Apropo:stiu ca unele articole sunt false dar e interesant sa te gandesti la asta

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu se stie nimic sigur. Dar da, ar fi super sa se intoarca, mai ales dupa ce blestemul lui s-a inlaturat big grin

| Zuzu1991 a răspuns:

V-a apare inainte sau dupa ce Johnny Depp isi va bate nevasta (Amber Heard) din nou?

iar americanii vor urla in continuare impotriva hartuirii sexuale (me too) dar cand e vorba de violenta domestica nu au nimic impotriva angry