| Geo33xx a întrebat:

Salutare, am nevoie sa stiu urgent daca se poate cum se numea episodul si sezonul din IUBIRI SECRETE in care Raluca era data afara din vila aia unde statea Madalin/Valeria...gen se tinea Raluca dupa Sorin la masina.
Va rog frumos daca mai stiti sa-mi spuneti.

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

De ce urgent?
ai pus un pariu?!?
care a fost miza?!? big grinbig grinbig grinbig grin
o sa fii sclav pentru o luna, sau ce?!? rolling on the floor

| Geo33xx explică (pentru Bizon95):

Nu ma frate dar am nevoie sa stiu pentru un amic, sa-i arat o faza pentru ca-l stie pe Danei si d-aia

| Bizon95 a răspuns (pentru Geo33xx):

Ok, succes sa iti raspunda cineva, eu habar n-am, imi pare rau sad