| Packer19 a întrebat:

Salutare, am si eu o dilema de mult mult timp...
Tin minte ca atunci cand eram mica, era un serial pe tvr2 din ce-mi aduc aminte, si povestea era despre niste tineri la liceu care se plictiseau la ore, ca deh ca toti tinerii, la un moment dat accidental dupa ora de chimie sau in timpul orei, scapa ceva pe jos se formeaza o reactie si cumva tinerii astia capata puteri speciale.
Caut de ceva timp serialul asta (adica sunt ani de cand caut).
Ma poate ajuta cineva? Mersi happy

2 răspunsuri:
| Daughter a răspuns:

Ar fi fost mai usor sa spui ce inseamna "cand eram mica" acum 5 ani, acum 15 ani, acum 25 de ani? Mi-e greu sa ghicesc

| Packer19 explică (pentru Daughter):

Uhm pai am 27 de ani...si serialu era undeva cand aveam 9-12 ani deci da acum vreo 15 ani cel putin sa zicem happy