| GabrielAlin a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare... stiu de cand eram mic... erau niste desene dar nu mai stiu daca pe minimax sau pe fox kids, cu un copil si unchiul sau care calatoareau prin corpul uman si aratau tot felul de lucruri interesante, mai stie cineva cum se numeau desenele alea?

4 răspunsuri:
| Jokerashul a răspuns:

Ozzy si Drix?

| GabrielAlin explică (pentru Jokerashul):

Nuuu, nu era asta, era cu un copil laughing daca nu ma insel calatoreau cu o masina se faceau mici, nu mai stiu exactlaughing)

| Jokerashul a răspuns (pentru GabrielAlin):

Ma gandeam eu ca nu ii asta ca aia nu erau rude.Nu stiu...Nu-mi amintesc, imi pare rau.

| GabrielAlin explică (pentru Jokerashul):

Am aflat, era familia de ce tongue