| sheicu a întrebat:

Salutare, am un cont Netflix împărțit cu alte 3 persoane, se poate afla cumva în timp real cate dispozitive sunt conectate la cont? Fundă, mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Nu, pentru ca ei se asteapta ca detinatorul contului sa fie unic si deci nu isi fac probleme cu utilizatorii conectati la contul tau de pe diferite dispozitive.

| suntserios a răspuns (pentru LPCTSTR):

Ba chiar nu se asteapta deloc la asta de aia au pachete care permit pana la 4 useri si per fiecare user poti face nenumarate profile

1 răspuns: