| MusicON1995 a întrebat:

Am vazut acum cativa ani un film la tv cu actor principal Will Smith, era un oras parasit si locuit doar de el cu 2-3 persoane, acest oras avusese loc o raspandire a unui virus grav din care foarte multi au fost infectati si acesti oameni infectati stateau ascunsi in intuneric in blocuri si ieseau noaptea afara. La sfarsitul filmului stiu ca doar o femeie si un copil au scapat impreuna cu antidotul creat de Will Smith cu care a salvat toti oamenii infectati.
Daca imi puteti spune cum se numeste filmul v-as ramane recunoscator. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| vintagegirl1996 a răspuns:

Nu am văzut filmul, dar cred că te referi la ''I am Legend''.

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Dupa cum s-a mai spus probabil te referi la I am legend.

| Krixxus a răspuns:

I am legend