| Johny94c a întrebat:

Salutare. Am vazut de curand un articol cum ca un suedez vrea sa lanseze un film de 720 de ore. Care a citit despre asta si stiti despre ce e vorba spuneti-mi va rog si mie ca pe mine ma sperie si trailler-ul filmului si pare obscur. Oare care e treaba cu acel film?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Omul a pus in functiune o camera de supraveghere si a filmat cu ea timp de o luna... big grin

| Bizon95 a răspuns:

Postezi putin link-ul cu trailer-ul!
acum si eu sunt curios big grin
iar dupa ce imi fac o parere iti raspund in temawinking

| Johny94c explică (pentru Bizon95):

Https://youtu.be/RLevgVmZ8rE
Asta e doar trailer-ul

| Bizon95 a răspuns (pentru Johny94c):

Vad, omul incearca sa faca arta, cat de mult reuseste, contestabil, eu nu o sa ma uit 7h la un film alb negru si neclar!

| Demidol a răspuns:

Dar nu este obligatoriu sa il vizionezi. Stai linistit.