| Mbappe a întrebat:

Salutare. Aș dori să revăd serialul "Secretul Mariei". Știe careva de unde aș putea să îl descarc sau unde îl pot viziona? Sau de unde aș putea cumpăra cd-urile/dvd-urile? Știu că erau într-un timp la Jurnalul Național. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Nu ai cum sa dai de el,din pacate asta este mass-media in Romania, niste incompetenti.Nu as fi vrut si eu sa vad ''Fetele Marinarului''dar ce sa facem? cu asemenea fraieri te uiti la Inima de tigan,la Pistruiatul si la Narcisa Salbatica(Antena Play)sau daca nu nu te uiti la nimic,asta este mass-media, arunca la gunoi tot efortul depus de actori de nota 100 si baga seriale de c***t cu actori de nota 4.Toate bune! big grin

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai unde, scrie la Acasa tv sa l dea in reluare.