| Sebianele a întrebat:

Salutare. As dori un site care ofera tv online gratis dar fara necesitatea instalarii vreunui program... doar flash player. stie careva? Multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Blagandrey a răspuns:

Salut! Uite este un site http://www.cool-tv.net/ merge numai pe internet explorer instalezi sopcastul nu ia mai mult de 2 min si ai toate programele tv care le prinzi si la Tv. Daca nu te descurci este la sectiunea AJUTOR si iti arata cum sa instalezi nu ia mult si ai Tv pe Pc.

| Sebianele explică (pentru Blagandrey):

Am scris clar fara necesitatea instalarii vreunui program... si in plus cine mai foloseste internet explorer? nimeni.