| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Salutare cand intru pe youtube sa vad clipuri nu imi merge si imi apare ca imi trebuie Adobe player si quick time.Le-am descarcat dar la fel imi apare.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Instaleaza browser-ul Google Chrome.Are flash player incorporat.
http://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/
Click pe descarcati Chrome apoi click pe acceptati si instalati.

| Eastwood a răspuns:

Trebuie sa cauti cea mai noua versiune de la Adobe, o instalezi si dupa o sa mearga.

| MishelleArt a răspuns:

Cauta o versiune mai recenta.

| AndreeaSakura a răspuns:

Dupa ce le-ai descarcat si le-ai instalat, ai dat restart? Nu pornesc daca nu dai restart.
Si conteaza ce browser ai.La mine la Internet Explorer nu mergea asa ca am descarcat Google Chrome

| FlorinSalamNr1 explică (pentru AndreeaSakura):

Mersi ca mi-ai amintit ca am uitat sa ii dau restart.