| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, cand se termina al 4-lea razboi mondial din Naruto Shipp si o sa fie mai multe episoade cu amintiri in timpul razboiului? A da, dupa Naruto Shipp ce ar trebui sa vizionez, Naruto Akkippuden (sau cum se cheama) sau Boruto? Si ce parere aveti despre Boruto, merita sa vizionez anime ul fiind o continuare de la Naruto?

3 răspunsuri:
| noname2021 a răspuns:

Eu dupa Naruto Shipp,am inceput Boruto,e fain sa vezi ce se intampla cu personajele din Naruto Shipp,copii lor, dar desigur ca actiunea se bazeaza mult pe Boruto(de aceea se cheama asa), dar nu mi se pare la fel de wow ca Naruto/Naruto Shipp, dar e ok, asa de dragul anime-ului te poti uita, eu am continuat cu el desi momentan nu m-a surprins intr-un mod deosebit.Desigur asta e strict parerea mea, poate altii considera altfel.Iar celalalt Naruto pe care l-ai mentionat eu sincer nu am auzit de el sa fi aparut sau ceva.

| anonim_4396 explică (pentru noname2021):

Interesant, insa cand se termina al 4 lea razboi mondial?

| noname2021 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer nu mai tin minte exact laughing L-am terminat de ceva vreme si na, memorie scurta am laughing)