| Felideli a întrebat:

Salutare, caut un film indian, este despre o fata, care este renegata de parintii ei, zicandu-i ca ea a murit pentru ea. Ea se îmbolnăvește si moare si este îngropată langă un copac. Iar el ajunge avocat și la sfarșit cad din copac multe frunze in semn de binecuvîntare. Va multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Jurământul/
Sanam Teri Kasam (2016)

https://m.imdb.com/title/tt5255710/

| tudorvolcano a răspuns:

Salutările mele, nu știu răspunsul la întrebare, dar ați putea scrie corect întrebarea?
Îi puneți în dificultate pe alții care o citesc, și probabil au răspunsul la întrebare, pentru că nu ați scris-o corect.
Ați putea pune și diacriticile peste tot, dacă știți cum se folosesc.

| floresdemayo a răspuns (pentru tudorvolcano):

Haide, te rog, să nu exagerăm cu criticile!

"Caut un film (...)"

Oare, care era "întrebarea"?!

| Ciprian09 a răspuns (pentru floresdemayo):

''zicind-ui ca ea a murit pentru ea'', probabil la asta se refera tudor! in fine! nici eu nu am inteles faza asta laughing)