| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! Ce parere aveti de filmul casa celor 13 fantome?

Mulțumesc!

42 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Destul de misto, un horror distractiv.

| ReddY25 a răspuns:

E bun happy

| ionur a răspuns:

Lam văzut când eram mic nul recomand este frumos filmul da nu-l recomand.

| ionur a răspuns:

Slba -_- ca nu mieste frica până la urma este checeap nu sange adevărat ( nu-l recomand) țipete fake sange fake totul mai ales fantomele alea când le-am văzut nu mi-a fost frica deloc-_- ezzzz (nu-l recomand)

| anonim_4396 explică (pentru ionur):

Am vazut si eu filmul tot asa cand eram mai mic, nu prea imi plac filmele horror mai ales cu prostii de genul fantome sau altceva mai rau ca " lucifer " dar voiam sa vad si parerea altora

| ionur a răspuns (pentru anonim_4396):

Gucifer? Cine este ăla?

| anonim_4396 explică (pentru ionur):

Cel de jos din iad

| ionur a răspuns (pentru anonim_4396):

-_o am sa caut sa vad cei cu Lucifer ăsta.

| anonim_4396 explică (pentru ionur):

Daca ai cosmaruri sau esti fricos iti recomand sa nu te documentezi despre el, crede-ma nu e de bine

| ionur a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ca mi-ai zis.

Răspuns utilizator avertizat
| ionur a răspuns (pentru DracuIa):

Eram mic când l-am văzut da mă speriase rău filmul ăla pe atuncialaughing))))

| anonim_4396 explică (pentru ionur):

Si mie imi spui ca nu ti-a fost frica laughing

| ionur a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbim între băieți-_-

Tu parcă dormeai?

| ionur a răspuns (pentru DracuIa):

Eu nu înțeleg de ce fetele astea se baga când vorbesc băieți -_-

Răspuns utilizator avertizat
| ionur a răspuns (pentru DracuIa):

-_-

| ionur a răspuns (pentru anonim_4396):

Dormi? -_-

| vlllaaddd a răspuns (pentru ionur):

Nu dorm si nu sunt fata laughing sunt baiat

| ionur a răspuns (pentru vlllaaddd):

-_- bro cine Tea intrebat dacă ești fata de ce veniți cu dinastia la mine

| ionur a răspuns (pentru vlllaaddd):

Team întrebat ca omu dacă dormi atâta-_-

| vlllaaddd a răspuns (pentru ionur):

Sau ziceai de dracula ca e fata? scuze am înțeles gresit, nu dorm

| ionur a răspuns (pentru vlllaaddd):

Ce drac -_-?

Răspuns utilizator avertizat
| ionur a răspuns (pentru DracuIa):

Eu nu vad niciun drac tot timpul ăsta am crezut ca ești spiriduș-_-

Răspuns utilizator avertizat
| vlllaaddd a răspuns (pentru ionur):

Ma omule cand ziceam dracula ma refeream la user-ul de mai sus...

| ionur a răspuns (pentru vlllaaddd):

Ăla este spiriduș frate une vezi tu drac? -_- tu ai văzut un drac cum arată? Stai sa vezi cum arată un drac adevărat

| vlllaaddd a răspuns (pentru ionur):

Frate eu ma refeream la numele lui nu la poza lui de profil pentru Dumnezeu

si la pozele de mai sus nu ma voi uita pentru ca nu vreau sa vad lucrurile acelea numite draci nu vreau sa mai aud de ei in viata vietii mele si cat voi trai eu.

| ionur a răspuns (pentru vlllaaddd):

Nui drac ma -_- calmează-te ce faci spume la gură nebunule hooo nu-i niciun draci acolo revenoți calm trăzești lumea nu mai urla.

| vlllaaddd a răspuns (pentru ionur):

Ok, dar cati ani ai?

| ionur a răspuns (pentru vlllaaddd):

Sunt bătrân tinere -_- nu te uita la data de naștere ca este mult mai tânăr ca mine.

| vlllaaddd a răspuns (pentru ionur):

Mai exact cati ani?

| ionur a răspuns (pentru vlllaaddd):

Pai nu ziceai ma ca ești băiat-_-?

| vlllaaddd a răspuns (pentru ionur):

Pai si ce are daca sunt baiat? de exemplu daca un barbat vine la tine si te intreaba cati ani ai inseamna ca acel barbat este gay?

| ionur a răspuns (pentru vlllaaddd):

Undeva pe la 38 și 35 între astea 2 ma bat uneori mai cobor și jos când începe sa iasă copilul din mine mai cad brusc și pe la 14 15 sunt un mix dintr-un bol cu cereale nesquik -_-

| vlllaaddd a răspuns (pentru ionur):

A ok, eu te las ca e tarziu, noapte buna iti las aici un insta daca vrei sa mai vorbim. Vlad._.626

| ionur a răspuns (pentru vlllaaddd):

Nu am avut în viata mea așa ceva și Nici nu-mi doresc sa am da aicia ma poți găsi în tot deuna Vlad sera bună -_-

Răspuns utilizator avertizat