| maphiotul a întrebat:

Salutare,ce parere aveti despre filmul the batman (2022)?

Răspuns Câştigător
| KevinLevin a răspuns:

Nu prea mare smecherie am fost la Cinema
si pot sa zic ca am adormit pe scaun la cat de plictisitor a fost

| maphiotul explică (pentru KevinLevin):

La fel si eu.nu am rezistat la cele 3 ore dupa 1 ora 20 am iesit

10 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Lam vazut azi si a fost exceptional. In sfarsit au invatat sa sara peste moartea parintilot si antrenamente, aspecte care nu intereseaza pe nimeni. Riddler a fost genial ca si un sociopat modern, Selina a trait la inaltimea personajului si Penguin e exact ce ar trebui sa fie.

| J0B0MAT a răspuns:

Okish. Dar toată lumea trebuie să admită că Christian Bale e cel mai bun Batman.

| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Total adevarat. Filmele cu el au fost foarte bune si preferatele mele.

Insa... aici sunt doua lucruri diferite, care vor sa arate alte lucruri diferite.
Da, putem sa ii comparam ca actori oarecum. Insa nu si filmele.

Chiar daca dau o nota mai mare filmelor cu Bale (desi nici nu s-a adus vorba despre asta in intrebare), filmul asta a aratat ce a vrut sa arate, totul explicat si legat.

Numai sa nu dai in mine big grin

| gabicoo a răspuns:

BeatMan Forever!

| Dismally a răspuns:

Nu l-am vazut inca dar am auzit ca este foarte slab in comparatie cu cele de inainte.

| maphiotul explică (pentru Dismally):

Sunt de 55 de minute in sala cinema si nu stiu daca mai rezist jumate de ora sa vad daca se intampla ceva si ies
De aia si stau pe telefon...
Dezastru, parerea mea personala fara sa supar pe nimeni

| Dismally a răspuns (pentru maphiotul):

Da, asa am auzit si eu, mi-e si frica sa il vad, la fel ca si ultimul Matrix.

| 1997onur a răspuns:

Nota 7.

batman era mult mai tare când era Ben Affleck.

| IAR a răspuns:

L-am vazut, a fost decent, iar Catwoman a fost ce trebuie, nu ca Anne Hathaway happy