| Slijmartani a întrebat:

Salutare,

Ce seriale imi recomandati de pe Netflix sau HBO GO cu mentiunea sa nu se mai filmeze la ele, sa fie terminate. Nu imi place sa astept un an dupa un sezon nou.
Cu cele mentionate mai sus am vazut Spartacus, Breaking Bad, Bates Motel, The Tudors, Marco Polo, Band of Brothers, Prison Break.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pe HBO ai celebrul Game of Thrones, nu e terminat e adevarat dar ai 7 sezoane de urmarit pana se lanseaza al 8-lea.

1 răspuns:
| Madalina1324 a răspuns:

Incearca O Negocio, Cei ramasi pe Hbogo