| Sarcopt a întrebat:

Dacă mi-am făcut cont pe Netflix cu 4 profiluri, pot să fiu conectat cu două dispozitive pe un singur profil în acelaș timp? De exemplu: pe Tv și telefon. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca intrai pe link-ul dat de mine vedeai ca scrie

Abonamentul Premium îți permite să difuzezi online seriale TV și filme de pe Netflix pe patru dispozitive simultan, la rezoluție HD și ultra HD, atunci când este disponibilă. De asemenea, acest abonament îți permite să descarci titluri pe patru telefoane sau tablete.

Te poti uita de pe 4device-uri in acelasi timp pe contul tau.

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Depinde de tipul de abonament platit.

https://help.netflix.com/ro/node/24926

| Sarcopt explică (pentru Intruder19):

E ultimul abonament la 12€

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sarcopt):

Atunci poti sa fii conectat pe mai multe dispozitive cu acelasi cont.

| Sarcopt explică (pentru Sn4k3):

Știu asta, doar ca suntem 4 persoane, fiecare cu profilul lui, eu mă referam dacă se poate conecta la un singur profil cu două aparate în acelaș timp. Mulțumeac!

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sarcopt):

Da, daca ai ultimul abonament poti face streaming pe 4 dispozitive simultan.

| Intruder19 a răspuns (pentru Sarcopt):

Daca intrai pe link-ul dat de mine vedeai ca scrie

Abonamentul Premium îți permite să difuzezi online seriale TV și filme de pe Netflix pe patru dispozitive simultan, la rezoluție HD și ultra HD, atunci când este disponibilă. De asemenea, acest abonament îți permite să descarci titluri pe patru telefoane sau tablete.

Te poti uita de pe 4device-uri in acelasi timp pe contul tau.