| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog frumos anime-uri ecchi cu romance,cele mai bune vazute de voi, au inceput sa imi placa. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Kyılε a răspuns:

Salut.
Îți recomand arhicunoscutul "High School DxD", deși există posibilitatea să-l fi văzut deja. În acest caz, îți stau la dispoziție următoarele anime-uri: "Zero no Tsukaima"; "Boku wa Tomodachi ga Sukunai"; "Prison School" (ai să râzi în hohote la ăsta); "Rakudai Kishi no Cavalry"; "Trinity Seven", "Rosario to Vampire" etc. Dacă mai cauți anime-uri de orice gen, dă-mi mesaj înapoi. Vizionare plăcută!
Sănătate!

| anșa a răspuns (pentru Kyılε):

Cum se numea anime ul din poza ta? V reau să mă uit și eu

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru Kyılε):

Uite iti scriu tot ce am vazut eu pana acum, ca nu am vazut asa multe si daca mai ai recomandari chiar te rog sa imi raspunzi.
-Hunter x Hunter
-Death Note
-Kimetsu No Yaiba
-Nanatsu No Taizai
-Attack On Titan
-Death Parade
-Vampire Knight
-Devil s Line
-Kuroshitsuji
-Kakegurui
-Tokio Ghoul
-Sukitte ii na eu
-Elfen Lied
-Diabolik Lovers
-YOSUGA NO SORA acesta este primul anime ecchi pe care l-am vazut iar High School DxD am ajuns deja la episodul 5, imi place.Iti multumesc anticipat!

| Kyılε a răspuns (pentru anșa):

Salut.
Din păcate, tipul din poză nu aparține de vreun anime. Am luat poza acum vreo 5 ani de pe Pinterest (mi-a fost greu să o regăsesc) de la un tip pe nume Alexander Beasley. Eram atras de conceptul de "hoodie boy" pe vremea aia.
Presupun că tipul din poza ta e Houtarou Oreki din Hyouka. Doar presupun.
Sănătate!

| anșa a răspuns (pentru Kyılε):

Mulțumesc