| SynapseNinja a întrebat:

Salutare! Luna trecută am fost la cinema city în Iași, ca să vizionez un film. După achiziționarea biletului, mi s-a înmânat un talon, unde am câștigat 1 bilet + 1 bilet gratuit, de luni până joi, la 2D sau 3D, tot la cinema city. Iar acest talon este valabil până pe 31 august. Întrebarea mea este dacă ambele bilete sunt gratuite sau doar al doilea este gratuit. Iar biletele pot fi doar pentru adulți sau și pentru studenți și elevi? Mulțumesc.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Doar al doilea e gratuit. Probabil orice bilet, dar cel mai sigur e sa intrebi la casa.